TRWA NABÓR! „Angielski w świecie klocków Lego” – zajęcia w budynku pływalni Akwarium MOSiR w Boguszowicach -Z zajęciami ruszamy 22.02.2018r

Drogi Rodzicu!

W DALSZYM CIĄGU TRWA NABÓR NA ZAJĘCIA „Angielski w świecie klocków Lego” !!!

 

Zapraszam Twoją Pociechę na autorskie zajęcia kreatywne!

1,5 godziny tematycznej zabawy klockami Lego przeplatanej z zabawami ruchowymi, a to wszystko połączone z nauką języka angielskiego!

Dzieci uczą się poprzez zabawę, uwalniają kreatywność, rozwijają sprawność ruchową palców i dłoni, odrywają się od wszechotaczających  je monitorów (komputery, tablety, smartfony), empirycznie odkrywają świat!

Dzieci bawią się zestawem klocków, nauczyciel opisuje wykonywane czynności i wydaje polecenia w języku angielskim. Dzieci osłuchują się z językiem, z czasem same zaczynają opisywać, co robią, w języku angielskim. Na zajęciach śpiewamy piosenki, bierzemy udział w zabawach ruchowych, pacynka lemura Lemo czasami nam pomaga, a czasami psoci, ale że „rozumie” tylko język angielski, :) Dzieci, mają kolejną motywację, by próbować zacząć posługiwać się tym językiem :)

 

Ja, lemur Lemo też tam będę!  

 

Miejsce zajęć (budynek pływalni Akwarium MOSiR w Boguszowicach) zostało wybrane z myślą o Tobie, Rodzicu, tak abyś w czasie 1,5 godziny, mógł zrobić również coś dla siebie – basen, siłownia czy sauna – wybór należy do Ciebie :)

 

Wiek: Dzieci przedszkolne

Czas zajęć: 90 minut (ostatnie 10 minut – porządkowanie miejsca zabawy)

Liczba Dzieci w grupie: 5-10

Cena: pojedyncze zajęcia 1,5h – 25zł

Karnet 4 zajęcia – 80zł

 

Więcej informacji pod numerem telefonu: 506981499

Zapraszam!